Premiéra kozmetiky CK one už v apríli

Kozmetike Calvin Klein fandím odvtedy, ako som skúsila lesk na pery Delicious Pout. Na lesk mal perfektnú výdrž a napriek jeho lepkavosti bol maximálne hydratačný. Pery na konci dňa vyzerali mnohokrát lepšie, ako pri použití kvalitného balzamu. Aj preto

pridal Hana Jariabková 19.3.2012 o 0:00


Kozmetike Calvin Klein fandím odvtedy, ako som skúsila lesk na pery Delicious Pout. Na lesk mal perfektnú výdrž a napriek jeho lepkavosti bol maximálne hydratačný. Pery na konci dňa vyzerali mnohokrát lepšie, ako pri použití kvalitného balzamu. Aj preto ma celkom potešilo, že značka bude rozširovať svoju škálu produktov a novinky pod líniou s názvom CK one predstaví už v apríli exkluzívne pre predajne Ulta.

spring2012 ckonedebut00 Premiéra kozmetiky CK one už v apríli

Značka sa zamerá najmä na moderné líčenie podčiarknuté farbami.

“Calvin Klein má korene v parfémoch, takže rozšírenie značky o farebnú kozmetiku bol prirodzený vývoj pre líniu CK one,” vyjadril sa Tom Murry, prezident Calvin Klein Inc. “Najnovší prídavok zachytýva energiu a voľného ducha CK one a ponúka nové a originálne kozmetické výrobky, ktoré sú ideálne pre dnešného mladistvého a nezávislého zákazníka.”

Predbežné hodnotenia internetových magazínov ostávajú voči novinke chladnejšie a argumentujú, že značka už zďaleka nie je taká populárna, ako bola v 90. rokoch. Napriek tomu, že sa jej stále pomáha privádzať na trh nové a nové edície parfémov, staršia línia skončila svoju “životnú púť” — staršie výrobky CK budete po Sephorách dnes už hľadať márne. Táto línia bude náhradou za staršiu a 130 nových výrobkov snáď naozaj uspokojí každú ženu.

Mimochodom, prvé preview, na ktorom možno nájsť Laru Stone či Abbey Lee Kershaw, vyzerá tiež lákavo. Aký je váš prvý dojem — nechali by ste sa kozmetikou CK one zlákať?

spring2012 ckonedebut0011 Premiéra kozmetiky CK one už v apríli

spring2012 ckonedebut002 Premiéra kozmetiky CK one už v apríli

spring2012 ckonedebut003 Premiéra kozmetiky CK one už v apríli

spring2012 ckonedebut004 Premiéra kozmetiky CK one už v apríliZaradené pod: Mejkap, Bling
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Stajl.sk 2021 / [email protected]