Nezbedná Alica od Vivienne Westwood

Máte aj vy niekedy chuť cítiť sa nezbedne a neposlušne? Podľa Vivienne Westwood taká bola aj Alica z Krajiny zázrakov, ktorej spolu s jej autorom, Carlom Lewisom, vzdáva poctu — a to prostredníctvom nového parfému Naughty Alice. Naughty Alice je pa

pridal Monika Kleinová 8.9.2010 o 10:00


Máte aj vy niekedy chuť cítiť sa nezbedne a neposlušne? Podľa Vivienne Westwood taká bola aj Alica z Krajiny zázrakov, ktorej spolu s jej autorom, Carlom Lewisom, vzdáva poctu — a to prostredníctvom nového parfému Naughty Alice.

Naugthy Alice signature face 470x607 Nezbedná Alica od Vivienne Westwood

Naughty Alice je parfém, “ktorý vznikol na podnet inšpirácie Vivienne Westwood ako sexy vôňa s nádychom pyžma, ktorá predstavuje modernú ženskosť. Jej nositeľku prenáša do senzuálneho snového sveta, kde je všetko možné a ponúka priestor na uvoľnenie dobrodružnej zvedavosti. Táto chic ženská a provokatívna “florientálna” vôňa vám pomôže už len na záver nezbedne žmurknúť očkom.” — Hovorí oficiálny popis parfému. Ak tento popis niekoho nenavnadí, tak potom už asi vážne nič.

Samozrejme, kvôli popisu si parfém vyberať asi nebudete (pokiaľ teda nesúdite podľa “obalu”). Po dlhej dobe mi však niečo príde ako zaujímavé a originálne a nejde len o “parfém pre modernú ženu, ktorá je plná zmyselnosti a žiari sebavedomím”. Je mi jasné, že taká chce byť poväčšine každá žena, no ako vidíte, podobné “popisky” vie napísať každý v priebehu 15 sekúnd (netrvalo mi to dlhšie).

Ako sa spomínalo v popise, ide o kvetinovo-orientálnu vôňu, ktorú tvorí čierna ruža, fialka a ylang ylang (mimochdom, fialka je originálne popísaná ako “carnal violet”, čo by doslova znamenalo “pohlavná/telesná fialka”; názov som však nikde nenašla, pravdepodobne ide o marketingový trik) .

Dostupné budú flakóny vo veľkostiach 30, 50 a 75 ml ako Eau de Parfum od októbra (u nás bez upresneného dátumu). Súčasťou flakónu bude aj prívesok s logom korunky Vivienne Westwood. Parfém vytvoril parfumér Bruno Jovanic, ktorý stojí napríklad za vôňami Idole d’Armani alebo CKIN2U for Men.

Čo hovoríte vy? Zaujal vás tento parfém?

Foto via britishbeautyblogger.comMeno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Stajl.sk 2024 / [email protected]