Lak na nechty a dlhočizné schnutie

Pred pár dňami som sa dozvedela zaujímavý tip na lakovanie nechtov. Asi nie som jediná, kto si lakuje nechty po vrstvách a každú jednu necháva schnúť. Najskôr podkladový lak, potom dve vrstvy farebného laku a nakoniec priesvitný. Ako som sa dozvedela, ta

pridal Andrea Nováková 6.8.2009 o 6:00


nalakovane nechty Lak na nechty a dlhočizné schnutiePred pár dňami som sa dozvedela zaujímavý tip na lakovanie nechtov. Asi nie som jediná, kto si lakuje nechty po vrstvách a každú jednu necháva schnúť. Najskôr podkladový lak, potom dve vrstvy farebného laku a nakoniec priesvitný.

Ako som sa dozvedela, takto je to zle a nemá sa to tak robiť. Prečo? Ako potom inak? Je to jednoduché a môjmu rozumu to aj celkom dáva zmysel. Na schnutie by sa nemalo príliš čakať, pretože vrstvy laku sa takto príliš “oddeľujú”, a potom sa lak ľahko štiepi. Keď sa vrstvy lakujú menej uschnuté, ľahšie sa “zlepia” dokopy a lak by mal na nechtoch vydržať dlhšie.

Manikúru si robím vždy cez víkend, takže sa neviem dočkať, kedy to vyskúšam. Uvidím, aký bude efekt a či lak na nechtoch vydrží pri bežnej práci aspoň o deň-dva viac…Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Stajl.sk 2021 / [email protected]